Chlapecké slipy představují pohodlné spodní prádlo pro nejmenší

Hledáte pohodlné spodní prádlo pro malé kluky, nebo větší teenagery? Na trhu si můžeme vybrat z mnoha druhů spodního prádla jak pro kluky, tak pro holky. Pro kluky můžete vybírat chlapecké slipy, boxerky nebo volné trenýrky. Každý druh spodního prádla má své příznivce i odpůrce. V prádelníku by ale neměl chybět ani jeden druh tohoto spodního prádla. Dnes se zaměříme na opomíjené a méně používané spodní prádlo pro kluky, na chlapecké slipy. Na ně se trochu zapomíná, i když v sobě kloubí mnoho výhod.

chlapecké slipy

Chlapecké slipy jsou pohodlné.

Bavlněné chlapecké slipy a jejich výhody při nošení

Chlapecké slipy mají přiléhavý střih, který obepíná pokožku. Proto dbejte na to, alby byly slipy vyrobeny ze 100%ní bavlny, nebo s bavlny s příměsí elastanu. Dětská pokožka je citlivá na polyesterové tkaniny a díky bavlněnému materiálu zaručíte zdravou pokožku bez podráždění a vyrážek a vyhnete se tak nepříjemným kožním potížím. Bavlna perfektně saje pot, je příjemná na nošení a je vhodná pro děti s atopickým ekzémem. Pro děti, které nemají problém s citlivou pokožkou, můžete zvolit chlapecké slipy ušité z bavlny s příměsi elastanu. Elastan zaručí pružnost materiálu a slipy tak budou lépe přiléhat. Chlapecké slipy jsou oblíbené také díky propracovanému střihu.

chlapecké slipy
Chlapecké slipy mají různé střihy.

Chlapecké slipy se šijí v různých střizích

Pokud zvolíte pro své syny chlapecké slipy, dejte také pozor na střih slipů. Všechny střihy mají společné vlastnosti, kterými jsou guma v pase a gumičky po bocích, které v tříslech pomáhají udržet látku tak, aby se pod oblečením neshrnovala. Můžete si vybrat buď z vysokého střihu, který je více do pasu, nebo z nízkého střihu, který má výhodu v tom, že slipy nevykukují zpod kalhot. Slipy jsou vhodné zejména pro nejmenší kluky, pomáhají jim plynule přejít z nočníku a plenek.  Slipy si také oblíbili sportovci, neboť jsou pod sportovním oblečením nejpohodlnější.

Pohodlné spodní prádlo pro chlapce představuje značka Gasolino

Značka Gasolino je značkou italského spodního prádla Emy, která přináší na trh dětské, dámské, pánské a chlapecké spodní prádlo. Značka Emy je známá po celé Evropě a dále se rozšiřuje. Značka Gaoslino je Italskou značkou chlapeckého spodního prádla, která se zaměřuje na spodní prádlo pro chlapce a muže, zejména na boxerky a slipy. Spodní prádlo je promyšleno do nejmenšího detailu a díky kvalitním materiálům a zpracování, si spodní prádlo našlo oblibu u mnoha zákazníků.

gasolino

Boxerky Gasolino jsou kvalitní

Gasolino je synonymem pohodlí pro vaše děti

Boxerky a slipy italské značky Gasolino si děti zamilují zejména pro jejich pohodlný střih. Spodní prádlo má v pase silnou gumu, která se ale nezařezává. Díky tomu se spodní prádlo nevyhrnuje a nesjíždí a sedí tam kde má. Boxerky mají delší nohavičkou a zadní díl je ušitý z jednoho dílu bez středového švu, pro ještě větší komfort při každodenním nošení. Naopak slipy mají vykrojený střih bez nohaviček. Po obvodu jsou zapracovány gumičky, díky kterým slipy přiléhají, nikde neodstávají a ocení je zejména děti při prvních krůčkách a učení se na nočník. Veškeré spodní prádlo je ušito z kvalitní bavlny s příměsi elastanu. Spodní prádlo je tak příjemné a díky elastanu se krásně přizpůsobí postavě.

gasolino

Boxerky Gasolino jsou hravé.

Boxerky a slipy Gasolino překvapí svým designem

Spodní prádlo pro děti musí být nejen kvalitní a pohodlné, ale i stylové a hravé. Musí se zkrátka dětem líbit. Značka Gasolino pro kluky a mladé muže vytváří spodní prádlo s neokoukanými vzory. Pro milovníky minimalistického stylu Gasolino přináší vzory proužků, kostiček. Menší kluci naopak ocení boxerky a slipy s obrázky pohádkových hrdinů, zvířátek, obrázky aut, pracovních strojů nebo sportovní fotbalové a hokejové vzory. Spodní prádlo Gasolino se hodí pro děti od nejmenší velikosti 92 až po největší velikost 152. Toto spodní prádlo s vašimi dětmi poroste a děti si ho jistě zamilují.

Co vám nabídne založení bankovního účtu v zahraničí?

Proč si založit a používat bankovní účet v některé ze zahraničních bank? Důvodů může být hned několik. Jako první je při založení bankovního účtu v zahraničí třeba zmínit snadný přístup k peněžním prostředkům v cizí měně. Díky zahraničnímu účtu je mimořádně snadné platit kartou po celém světě. Člověk tím ušetří nemalé finanční prostředky při každé platbě, u každého prodejce, nejen během dovolené a při stále oblíbenějším cestování. Zajímavou výhodou mnoha zahraničních bank je i to, že zachovávají bankovní tajemství. Jeho porušení by bylo trestným činem. Banky tak nemohou zveřejňovat, kdo má u ní veden bankovní účet, ani s jakým zůstatkem, stejně není povinna ani ohlašovací povinnost.

Dokumenty potřebné k založení bankovního účtu v zahraničí

založení bankovního účtu v zahraničí

Podpis dokumentů potřebných k založení bankovního účtu v zahraničí.

Každá zahraniční banka má své specifické přístupy při otevírání bankovního účtu. Vždy jsou však zapotřebí určité náležitosti, které mají více – méně všechny zahraniční banky společné. K těm především patří doklad vaší totožnosti a doklady k ověření adresy. Nejčastěji jde o doložení totožnosti pomocí dvou dokladů (občanský průkaz, pas, řidičský průkaz), a to pro všechny osoby, které chtějí mít podpisové právo k bankovnímu účtu. V dokladech na ověření adresy musí být jasně specifikováno, že adresa souhlasí s občanským průkazem. Nejlepší k tomuto účelu poslouží výpis z bankovního účtu, vyúčtování vody, elektřiny nebo telefonu.

Možné problémy při založení účtu v zahraničí

 

založení bankovního účtu v zahraničí

Průkaznost majetku je zapotřebí.

Některé zahraniční banky občas hledají důvody, proč občanům jiných států účty neotevřít. Mnohé banky vyžadují např. takové potvrzení od zaměstnavatele. Při otevírání účtu se může objevit otázka, zda si člověk nechá na tento nově zřízený účet posílat svou měsíční výplatu. V případě negativní odpovědi úředník vyžaduje potvrzení zaměstnavatele ohledně příjmu za poslední dva roky. Některé banky mají i jiné požadavky. Zahraniční banky, protože nemají dostatek informací o nových klientech, chtějí nějaký doklad navíc a větší informovanost. A tak občas vyžadují reference z jiných bank ohledně průměrného zůstatku na jiném účtu, který vlastní osoba žádající o založení bankovního účtu v jejich pobočce.

Vzduchovka CZ 200 S

U slova vzduchovka si velká část lidí vzpomene na, velmi často, první zbraň, kterou drželi v ruce. Právě vzduchovka byla a stále i je nejrozšířenější zbraní amatérských střelců. I když si díky tomuto statusu mnoho lidí myslí, že vzduchovka není doopravdovou zbraní, opak je pravdou. Vždyť i olympijská disciplína je střelba ze vzduchové zbraně. Jasným důkazem tohoto statusu je například i vzduchovka CZ 200 S, kterou vyrábí Česká zbrojovka Uherský Brod. Tato vysoce kvalitní vzduchovka určitě nepatří do kategorie amatérských zbraní.

vzduchovka

Různé druhy vzduchovek pro začátečníky

Vzduchovka CZ 200 S – plnohodnotná sportovní zbraň

Samotný model CZ 200 S není pouze počinem moravského výrobce. Tato zbraň vznikla na základě spolupráce s anglickou firmou Air Arms. Výsledkem je, jak už bylo řečeno výše, kvalitní vzduchová puška splňující všechny požadavky přesnosti a komfortní střelby. Díky tomu, že tato zbraň splňuje mezinárodní požadavky ISSF, může se pochlubit tím, že je certifikovanou sportovní zbraní. Jak tedy vyplývá, je zbraň hojně využívána při sportovních podujetích, ale své uplatnění najde například i v oblasti hubení škůdců či hlodavců. Toto umožňuje dostatečná úsťová rychlost, která může být nastavená až na 16J. Stále máte dojem, že se nejedná o doopravdovou zbraň?

Vzduchovka je složena z kvalitně zpracované pažby, která je vyrobena z jediného kusu bukového dřeva. Stlačený vzduch, který způsobuje vystřelení projektilu, se nachází v odnímatelném kontejneru, který je propojen s kompaktním a velmi přesným závěrovým systémem. Díky dosažené kvalitě zpracování se tato vzduchovka při střelbě vyznačuje výbornou přesností, stálou rychlostí střelby a minimální zpětným rázem. Tyto vlastnosti z ní dělají skvělou zbraň pro začínající střelce, kteří většinou u tohoto typu zbraně zůstávají i dlouhá léta.

vzduchovky

Důležité je dokonale znát vzduchovky, které vlastníte a používáte

Vzduchovky od České zbrojovky

Jak již bylo zmíněno, vzduchovky typu CZ 200 S se vyrábějí v Uherském Hradišti. Podnik, ve kterém se vyrábí, na českém, respektive československém, trhu působí už dlouhá léta. I když se ve vedení tohoto podniku vystřídalo už mnoho ředitelů a podnik už několikrát změnil majitele, stále si udržuje své dobré jméno a vyrábí vzduchovky té nejvyšší kvality. Konkrétně i model CZ 200 S je už dlouholetým produktem tohoto podniku a jak je vidět, stále si rovněž drží své dobré jméno a vyrábět se ho vyplatí. Pokud tedy toužíte po kvalitní a univerzální vzduchovce, která splní požadavky začínajícího střelce nebo i zkušeného harcovníka, určitě sáhněte po tomto modelu. Má rozhodně všechny předpoklady pro splnění vašich požadavků. Více o vzduchovkách najdete i ZDE.

Tvorba web stránek – nové trendy

Novinky pro dizajn webu

Tvorba web stránokMůžeme mluvit o mnoho novinkách, které tvorba web stránek přináší. Abychom byli přesní, tyto novinky už známe z loňského roku, ale tento rok se budou ještě víc rozšiřovat, možná i měnit.

Trendy se při tvorbě web stránek dynamicky mění, proto nikdy nevíme, co nás překvapí a co se na určitý čas stane ve virtuálním světě dominantou. Pohodlně se usaďte a pojďme tedy pokračovat.
Flash

Hoci Flash je dnes ještě stále poměrně rozšířený, pomalu ale jistě ho však vytlačuje nová technologie – HTML5, CSS3, JavaScript. Je jen otázkou času, kdy ho vytlačí úplně. Flash s sebou totiž nepřináší jen rizika s ohledem na bezpečnost, ale i různé uživatelské problémy.

Vizualizace

Jak už jsme psali v předcházejícím článku, webová stránka má zaujmout nejen po obsahové stránce, ale i po vizuální. I proto se čím dál častěji používají videa, která zákazníka seznámí s nabízeným produktem nebo službou mnohem efektivněji.

Jako pozadí se čím dál častěji objevují velké fotografie. Ty bývají doplněny o „ghost buttons“ – tlačítka, která neruší a zároveň nabádají zákazníka ke kliknutí. Pokud stránka zákazníka zaujme po vizuální stránce, pobídne ho to k jejímu hlubšímu prozkoumání.

Dobrým způsobem, jak zaujmout, může být i využívání zábavných, pohyblivých obrázků nebo postaviček se skrytou funkčností. Říkáme jim Micro UX a jejich cílem je návštěvníka zaujmout natolik, aby stránku navštívil znovu.

Tvorba web stránek a komunikace

Sociální média vládnou světu. Tvorba web stránek by měl proto zahrnovat „share buttons“, které umožňují sdílení obsahu na sociálních sítích – Facebook, Twitter, Google+,… Díky nim se o stránce dozví více lidí a stránka tak získá víc návštěvníků. Sociální média také o návštěvnících prozrazují různé informace, které je potom možné využít na strategické cílení reklamy.

Jedním z trendů, který tvorba web stránek přináší, a který už máme možnost na více stránkách pozorovat, je komunikace přes konverzační bublinku. Je to velmi užitečná funkce, která zákazníkovi e-shopu umožňuje komunikaci s pracovníkem. Ten by pak měl umět rychle a pohotově odpovědět na jakoukoliv otázku, což v konečném důsledku vede ke zvýšení prodeje. Jen málokdo si totiž koupí produkt, o kterém je na stránkách málo informací.

Tvorba web stránek vždy přichází s něčím novým, nechme se tedy překvapit, s jakými novinkami přijde příště. Více informací naleznete i zde.

Mohou clip in vlasy vypadat elegantně a nóbl?

clip in hair

Clip in vlasy používají i celebrity

Vidíme to stále na slavných osobnostech, hlavně tedy na ženách – jednou je vidíme s dlouhými loknami, jindy zase v krátkém „chic“ účesu a zakrátko znovu s krásnými dlouhými vlasy vyčesanými například do drdolu. Samozřejmě není pravda, že mají nějaké speciální přípravky pro rychlý růst vlasů. V každém jednom případě se jedná o clip in vlasy a různé příčesky, které vykouzlí na jejich hlavách nádherné účesy. V některých případech dokonce nejde ani tak o délku vlasů ale o jejich hustotu. Clip in vlasy mají tu výhodu, že díky jejich nízkým obstarávacím nákladům si je může dovolit téměř každý a mohou tak být používány v každodenním životě a ne pouze na slavnostní události.

Samozřejmě, že existují rozdíly v ceně jednotlivých clip in vlasů, ale to závisí od materiálu, ze kterého jsou vyrobeny (existují totiž 100% přírodní a umělé) a rovněž na délce a hustotě.

Nejdůležitější

Aby clip in vlasy vypadaly realisticky a pěkně, jsou důležité dvě věci, které si musíte zapamatovat, a na které musíte dbát. Za prvé si musíte zvolit barvu clip in vlasů, která bude totožná s barvou vašich přírodních vlasů a druhou věcí je to, abyste správně clip in vlasy připevnila. Je totiž důležité, aby nebyly vidět clipy, podle kterých by každý hned poznal, že nosíte příčesky, případně aby vám je třeba neodfouknul vítr. Jak již bylo výše zmíněno, existují různě kvalitní clip in vlasy, no určitě byste si měli vybrat takové, které budou lesklé a bude vám vyhovovat jejich barva, šířka a styl.

Typy clip in vlasů a vlasových příčesků

clip in vlasy

Dlouhé a husté vlasy už za pár minut

Clip in vlasy se vyrábějí v různých provedeních – připínající se na zadní spodní část hlavy pro dosažení délky vlasů, na zadní vrchní část hlavy pro objem, copové clip in vlasy a rovněž clip in ofinky.

Moderní clip in vlasy jsou vyráběny a tvořeny tak, abyste se o ně nemuseli příliš náročně starat a udržovat je. Navíc clip vlasy jsou šetrnější k vašim přírodním vlasům, což se o jiných způsobech prodlužování rozhodně říct nedá. Právě kvůli tomu mnoho žen začalo metodu clip in vlasů využívat. Clip in vlasy můžete kdykoliv odepnout. Tudíž pokud se nebudete cítit s „novými“ vlasy spokojeně, můžete si je klidně sundat a odložit, záleží na vás.

Některé clip in vlasy si vyžadují asistenci kadeřníka nebo nějaké druhé osoby, jelikož může být způsob připevňování náročnější – ale můžeme vám zaručit, že v každém případě bude výsledek stát za to.

Vhodné účesy podle kvality vlasů

účesy

Účesy

Úprava vlasů patří u většiny žen k nejzákladnější a každodenní péči o svůj zevnějšek. Každá žena má jiný vkus co se týká oblékání, módy, líčení, každé vyhovuje něco jiného. To se samozřejmě týká i vlasů a účesů – jsou ženy, které preferují krátké vlasy a nedají dopustit na praktické účesy z krátkých vlasů a naopak jsou ženy, které po celý život preferují jen dlouhé nebo polodlouhé vlasy.

Účesy, ať už z dlouhých, polodlouhých nebo krátkých vlasů, mohou být různé, ale výběr vhodného účesu záleží hlavně na kvalitě vlasů. Účesy pro bohatou a hustou hřívu vlasů zřejmě nebudou vhodné pro vlasy jemné a řídké a naopak.

Účesy pro jemné a řídké vlasy

účesy

Účes pro řídké vlasy

Pokud nepatříte mezi ty šťastné, které příroda obdařila dokonalými hustými vlasy jako z reklamy, je důležité, abyste si zvolily správnou péči o vlasy. Pokud máte vlasy jemné, volte vlasovou kosmetiku (kondicionéry a šampony) určenou právě pro tento druh vlasů. Důležitá je pak i volba účesu. Jemné vlasy chtějí spíše kratší účesy, protože dlouhé jemné vlasy rychle ztrácejí objem a vypadají řídce.

Mezi vhodné účesy patří např. mikáda, tzv. „boby“, u kterých vypadají vlasy bohatší. Krátké účesy jsou vhodnou volbou i u řídkých vlasů. Pokud je vlasů málo, je třeba dbát o co nejlepší výživu a jemné zacházení, aby se vlasy ještě víc neoslabovaly a neničily.

Pro ty, které mají husté a pevné vlasy…

účesy

Účes pro husté vlasy

Dámy s dlouhými, hustými a pevnými vlasy to mají asi nejjednodušší.

Mohou nosit jakékoliv účesy – rozpuštěné vlasy, vlasy vyčesané do jednoduchého ohonu nebo složitějších copů a copánků, vlasy vyčesané do drdolů ozdobené nejrůznějšími vlasovými doplňky – vše zkrátka vypadá výborně.

Pokud jsou takové vlasy příliš těžké, pak je dobré nechat si je odborně a kvalitně prostříhat.

Na co ještě myslet při výběru účesu?

Účesy, délku a tvar účesu si vybírejte podle tvaru a typu vaší tváře. Správně zvolený účes by měl odpoutat pozornost od těch částí tváře, na které pozornost poutat nechcete (např. širší brada, výrazné čelo, velký nos), a naopak vyzdvihnout to, co je na tváři pěkné.