Chlapecké slipy představují pohodlné spodní prádlo pro nejmenší

Hledáte pohodlné spodní prádlo pro malé kluky, nebo větší teenagery? Na trhu si můžeme vybrat z mnoha druhů spodního prádla jak pro kluky, tak pro holky. Pro kluky můžete vybírat chlapecké slipy, boxerky nebo volné trenýrky. Každý druh spodního prádla má své příznivce i odpůrce. V prádelníku by ale neměl chybět ani jeden druh tohoto spodního prádla. Dnes se zaměříme na opomíjené a méně používané spodní prádlo pro kluky, na chlapecké slipy. Na ně se trochu zapomíná, i když v sobě kloubí mnoho výhod.

chlapecké slipy

Chlapecké slipy jsou pohodlné.

Bavlněné chlapecké slipy a jejich výhody při nošení

Chlapecké slipy mají přiléhavý střih, který obepíná pokožku. Proto dbejte na to, alby byly slipy vyrobeny ze 100%ní bavlny, nebo s bavlny s příměsí elastanu. Dětská pokožka je citlivá na polyesterové tkaniny a díky bavlněnému materiálu zaručíte zdravou pokožku bez podráždění a vyrážek a vyhnete se tak nepříjemným kožním potížím. Bavlna perfektně saje pot, je příjemná na nošení a je vhodná pro děti s atopickým ekzémem. Pro děti, které nemají problém s citlivou pokožkou, můžete zvolit chlapecké slipy ušité z bavlny s příměsi elastanu. Elastan zaručí pružnost materiálu a slipy tak budou lépe přiléhat. Chlapecké slipy jsou oblíbené také díky propracovanému střihu.

chlapecké slipy
Chlapecké slipy mají různé střihy.

Chlapecké slipy se šijí v různých střizích

Pokud zvolíte pro své syny chlapecké slipy, dejte také pozor na střih slipů. Všechny střihy mají společné vlastnosti, kterými jsou guma v pase a gumičky po bocích, které v tříslech pomáhají udržet látku tak, aby se pod oblečením neshrnovala. Můžete si vybrat buď z vysokého střihu, který je více do pasu, nebo z nízkého střihu, který má výhodu v tom, že slipy nevykukují zpod kalhot. Slipy jsou vhodné zejména pro nejmenší kluky, pomáhají jim plynule přejít z nočníku a plenek.  Slipy si také oblíbili sportovci, neboť jsou pod sportovním oblečením nejpohodlnější.

Napsat komentář