Mohou clip in vlasy vypadat elegantně a nóbl?

clip in hair

Clip in vlasy používají i celebrity

Vidíme to stále na slavných osobnostech, hlavně tedy na ženách – jednou je vidíme s dlouhými loknami, jindy zase v krátkém „chic“ účesu a zakrátko znovu s krásnými dlouhými vlasy vyčesanými například do drdolu. Samozřejmě není pravda, že mají nějaké speciální přípravky pro rychlý růst vlasů. V každém jednom případě se jedná o clip in vlasy a různé příčesky, které vykouzlí na jejich hlavách nádherné účesy. V některých případech dokonce nejde ani tak o délku vlasů ale o jejich hustotu. Clip in vlasy mají tu výhodu, že díky jejich nízkým obstarávacím nákladům si je může dovolit téměř každý a mohou tak být používány v každodenním životě a ne pouze na slavnostní události.

Samozřejmě, že existují rozdíly v ceně jednotlivých clip in vlasů, ale to závisí od materiálu, ze kterého jsou vyrobeny (existují totiž 100% přírodní a umělé) a rovněž na délce a hustotě.

Nejdůležitější

Aby clip in vlasy vypadaly realisticky a pěkně, jsou důležité dvě věci, které si musíte zapamatovat, a na které musíte dbát. Za prvé si musíte zvolit barvu clip in vlasů, která bude totožná s barvou vašich přírodních vlasů a druhou věcí je to, abyste správně clip in vlasy připevnila. Je totiž důležité, aby nebyly vidět clipy, podle kterých by každý hned poznal, že nosíte příčesky, případně aby vám je třeba neodfouknul vítr. Jak již bylo výše zmíněno, existují různě kvalitní clip in vlasy, no určitě byste si měli vybrat takové, které budou lesklé a bude vám vyhovovat jejich barva, šířka a styl.

Typy clip in vlasů a vlasových příčesků

clip in vlasy

Dlouhé a husté vlasy už za pár minut

Clip in vlasy se vyrábějí v různých provedeních – připínající se na zadní spodní část hlavy pro dosažení délky vlasů, na zadní vrchní část hlavy pro objem, copové clip in vlasy a rovněž clip in ofinky.

Moderní clip in vlasy jsou vyráběny a tvořeny tak, abyste se o ně nemuseli příliš náročně starat a udržovat je. Navíc clip vlasy jsou šetrnější k vašim přírodním vlasům, což se o jiných způsobech prodlužování rozhodně říct nedá. Právě kvůli tomu mnoho žen začalo metodu clip in vlasů využívat. Clip in vlasy můžete kdykoliv odepnout. Tudíž pokud se nebudete cítit s „novými“ vlasy spokojeně, můžete si je klidně sundat a odložit, záleží na vás.

Některé clip in vlasy si vyžadují asistenci kadeřníka nebo nějaké druhé osoby, jelikož může být způsob připevňování náročnější – ale můžeme vám zaručit, že v každém případě bude výsledek stát za to.

Napsat komentář