Krajkové kalhotky jsou tady a vždy i budou 

Už od nepaměti se při výrobě spodního prádla používala tak oblíbená krajka. I dnešní výrobci spodního dámského prádla se předbíhají v aplikacích charakteristického krajkového textilního materiálu. Vhodně a vkusně použitá krajka spodní prádlo příjemně zjemňuje a dodává jí potřebnou svůdnost a často až smyslnost. Platí to samozřejmě také pro dámské krajkové kalhotky. Spodní dámské prádlo  může  být zcela celo krajkové nebo jen několik drobných krajkových detailů doplňuje její celkový vzhled. 

Pestrost nabídky krajkových kalhotek

     Na trhu jsou různé druhy dámských kalhotek. Jednotlivé modely se vyznačují charakteristickým střihem, aplikovanými ozdobami či výřezy. Není to překvapující, protože dámské kalhotky mají různé úkoly. Bezešvé modely se nosí obepínaje tělo pod šaty, sukní či dámskými kalhotami. Zatímco ty krajkové kalhotky, často smyslně střižené, jsou navrženy tak, aby rozproudily v našich hlavách fantazii. 

krajkové kalhotky
Krajkové kalhotky Lovelygirl 1989

Krajkové kalhotky jsou synonymem ženskosti 

     Nelze ale upřít, že tanga jsou velmi oblíbeným typem dámských kalhotek. Jsou pohodlné a neodstávají pod oblečením. Na těle ženy vypadají výborně, a proto jsou považovány za jeden z nejsexy modelů kalhotek. Tento typ dámských kalhotek je velmi charakteristický.  Široký, vhodně střižený pás materiálu zakrývá rozkrok a ten je pak užší a schovaný mezi zadečkem. Šířka tanga kalhotek na bocích se liší v závislosti na modelu spodního prádla. 

    Krajkové kalhotky má ve svém šatníku pravděpodobně každá žena. Dostupné jsou téměř v každém střihu, což jen svědčí o tom, že po nich často sahají ženy bez ohledu na věk. Krajkované spodní prádlo je synonymem ženskosti a sexappealu. Jemné vzory vypadají na pokožce krásně a podněcují smysly a představivost. 

krajkové kalhotky
Krajkové kalhotky Bellie

Dámské krajkové kalhotky 

     Mnoho žen se chce cítit atraktivní a krásné. K tomu jim mohou dopomoci dámské krajkové kalhotky, které zdůrazní tvary těla. Krajkované kalhotky se osvědčí při každodenním nošení nebo i na dovolené. Jejich výrazné, dekorativní střihy zajišťují pohodlí a zároveň dokonalý vzhled pod jakýmkoli stylingem. Je to často o pocitech samotné ženy. Být sama sebou. Krajková látka kalhotek jí pomůže posílit sebevědomí, ať už je daná situace jakákoliv. 

Napsat komentář