Twin city liner a výlet do vídeňského Prátru

twin city liner1

Twin city liner – pravidelné spojení mezi dvěma centry hlavních měst Bratislavou a Vídní

Často přemýšlím, jaký program o víkendech nebo během prázdnin vymyslet svým ratolestem, aby se nenudili a neseděli stále jen před televizní obrazovkou či za počítačem a tabletem. Výlety a procházky do přírody jsou skvělá věc, pokud je to navíc ještě spojeno i se zábavou, tak žádné dítě neodolá. Lodní výlet s Twin city liner z Bratislavy do Vídně spojený s návštěvou známého zábavního parku Prater může být pro vaše dítě skvělým překvapením, případně i odměnou za dobré výsledky ve škole či vysvědčení. Takový výlet však může být dobrým tipem i jako narozeninový dárek, protože společně strávený den a zážitky mají mnohem větší hodnotu než například i ten nejmodernější model mobilního telefonu či počítačové hry.

S Twin city liner do rakouského zábavního parku Prater

Zábavní park Prater ve Vídni netřeba asi nijak zvlášť představovat, protože ho mnozí z vás již v minulosti možná navštívili, a pokud i náhodou ne, tak jste o něm již určitě alespoň slyšeli, protože patří k těm nejznámějším zábavním parkům v Evropě. Tento zábavní park s přibližně 250 nejrůznějšími atrakcemi je určen jak dětem, tak dospělým, takže výlet s Twin city liner do rakouské metropole a Prátru si užijí nejen vaše děti, ale bude příjemnou zábavou a zároveň takovým malým návratem do časů bezstarostného dětství i pro vás, dospělých. Vždyť kolotoče jsme milovali všichni bez rozdílu…

Twin city liner – úžasná plavba na krásná místa…

Twin city liner je příjemnou vyhlídkovou plavbou z Bratislavy až do Vídně, která vám nabídne opravdu kouzelné a krásná místa, např. historické památky, ZOO a také zmíněný Prater, který kromě obrovského ruského kola, 550 m dlouhé horské dráhy či nejvyššího řetězového kolotoče na světě, nabízí i příjemný relax ve své klidové zóně – zelené aleji či tzv. Zeleném Prátru. První plavby Twin city liner by měly probíhat již od 25. března 2016.

Napsat komentář