Svatební líčení svěřte do rukou profesionála

Líčení

Svatební líčení

Svatební den je bezpochyby výjimečná chvíle v životě každé ženy. Je to den s velkým „D“ – a nevěsta by na něm měla být tou nejkrásnější ozdobou.

Samozřejmě každá nevěsta chce ve svůj svatební den vypadat fantasticky, proto je potřebné vše důkladně naplánovat a mít jasnou představu o tom, jaké by měli být svatební šaty, doplňky, účes, kytice i svatební líčení.

Svatební líčení není záležitostí jednoho dne

Líčení pro nevěstu

Zvýrazněte rty…

Nezapomeňte, že krásné svatební líčení není záležitostí jednoho dne. Přípravu je potřeba zahájit s dostatečnou časovou rezervou, nejlépe pár týdnů před touto velkou událostí.

Začněte  tím, že se svěříte do rukou kosmetičky. Ideální je tak měsíc dopředu, pokud tak samozřejmě nečiníte pravidelně. Pleť je totiž před samotným líčením potřeba důkladně připravit – vyčistit a ošetřit – a to s dostatečným předstihem, aby stihla zregenerovat.

Jaké by mělo být svatební líčení?

Samotné svatební líčení je nejlepší svěřit do rukou profesionála – vizážisty. Mělo by být udělané opravdu precizně, aby vypadalo dobře při všech druzích osvětlení. Líčení musí vypadat pěkně a přirozeně jak na denním světle, tak při umělém osvětlení, jak na fotografiích, tak i na kameře.

Zároveň musí být svatební líčení mimořádně trvanlivé, aby vydrželo celý svatební den bez poskvrny, a hlavně přiměřené, protože nevěsta má působit jemně, něžně a přirozeně, ne příliš zmalovaně a neupraveně.

Zkouška líčení se určitě vyplatí!

Svatební líčení pro nevěstu

… nebo se raději zaměřte na zvýraznění očí

Pokud si nejste jistá, jaké svatební líčení je pro vás to pravé, je lepší domluvit si zkušební svatební líčení jeden až dva týdny před svatbou. Předejte tím zbytečnému stresu či zklamání ve svatební den.

Zároveň získáte lepší představu o tom, co vám bude nejvíc slušet a v čem se budete nejlépe cítit. Ne vždy totiž vysněné představy o detailech líčení naplní vaše očekávání. Například výrazné kouřové oči, které se vám líbí na modelce v časopise, nemusí být ideálním typem líčení právě pro vás. Každému totiž sluší něco jiného. A ještě jedna rada – při svatebním líčení je potřeba brát v potaz i to, jaké budete mít svatební šaty a účes.

Napsat komentář