Praktický, kvalitní i netradiční koupelnový nábytek

koupelnový nábytek

Moderní minimalizmus

Dokonalá koupelna může mít mnoho podob a každý si ji představuje úplně jinak nejen barevností, ale i stylem zařízení. Někomu se líbí klasická zda minimalistická moderní koupelna, jiní mají rády romantický vintage styl, požadavky těch nejnáročnějších splní relax v luxusní spa koupelně a lidí, kterým nechybí odvaha a dobrodružnější povaha, může oslovit například i koupelna s exotickými prvky.

Koupelnu však třeba zařizovat vždy tak, aby byla nejen krásná a útulná, ale zároveň i praktická, a to nejen co se týče dostatečného množství úložných prostor, ale také z hlediska údržby a péče o její čistotu (např. koupelnový nábytek na nožičkách). Koupelnový zařízení je třeba vybírat i s ohledem na prostorové možnosti a dispozici budoucí koupelny.

Krásný koupelnový nábytek = kvalitní koupelnový nábytek

koupelnový nábytek

Moderní, stylové a neobyčejné umyvadlo jako součást koupelnového nábytku

Kvalita a životnost je v případě koupelnového nábytku mimořádně důležitá a musí splňovat náročnější kritéria jako běžný zařízení, protože je nábytek v koupelně neustále vystaven působení vlhka.

Kvalitní koupelnový nábytek vyrobený z MDF materiálu či z exotických dřevin je pro vlhké prostředí koupelny vhodnější volbou jako např. koupelnový nábytek vyráběný z dřevotřísky v různých povrchových úpravách. Při výběru dbejte i na kvalitní provedení pantů a všímejte si celkovou preciznost vyhotovení zejména spojů a hran.

Romantický vintage styl v koupelně

koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek – koupelna snů

Pokud máte rádi nostalgii starých časů v podobě nenapodobitelného stylového nábytku např. s patinovaným povrchem, můžete takový vintage styl zakomponovat i na místa, kde to není až tak běžné, například do koupelny. Právě koupelnový nábytek s ošumělý vzhledem ve stylu vintage, samostatně stojící vana na nožičkách či velké zrcadlo v starožitném rámu dodají vaší koupelně mimořádně efektní a originální vzhled.

Zajímavě bude působit i kombinace starého s novým, která je v současnosti velmi populární. Např. jednoduchý, ale kvalitní bílý koupelnový nábytek či zařízení se vzhledem dřeva a k tomu několik vintage dekorací může splnit svůj účel a vytvořit netradiční, ale zato velmi atraktivní koupelnu. Záleží už jen na vás, kolik nostalgie vintage stylu si do vaší koupelny vpustíte.

 

Napsat komentář