Pánské hodinky – krásný doplněk, na který nesmíme zapomínat

pánske hodinky 3

Pánské hodinky skvěle doplní váš outfit

Kdysi patřily hodinky na ruce k úplné samozřejmosti a nosil je téměř každý – muži, ženy a dokonce i školou povinné děti, které již ovládali a znali určování času na základě velké a malé ručičky. Dnes je ale všechno trochu jinak, doba i technologie pokročily a většinu lidí vidíte sledovat a kontrolovat si aktuální čas hlavně na mobilních telefonech a pomálu je už těch, kteří zůstali věrní klasickým hodinkám na ruce. Přesto, že si čas můžeme odkontrolovat na moderních mobilních telefonech, neměli bychom na klasické dámské i pánské hodinky úplně zapomenout, protože pokud už dnes i částečně ztrácejí svou praktickou funkci výhradního ukazatele a měřidla času, určitě neztrácejí charakter skvělého módního doplňku, který je ukazatelem vašeho vkusu a stylu.

Šperk vhodný pro každého muže

Pánové na rozdíl od dám nemají až takovou bohatou a pestrou škálu možností jak doplnit či doslovně „vyšperkovat“ svůj vzhled, takže je rozhodně na škodu, pokud zapomínají na takový vzácný a důležitý detail, jakým jsou právě pánské hodinky v každodenním pánském outfitu. Pánské hodinky, případně manžetové knoflíčky jsou většinou jediným šperkem muže, tak proč to nevyužít ve svůj prospěch a neobdrží si alespoň dva či tři opravdu kvalitní modely, které můžete vhodně kombinovat na různé typy příležitostí (např. klasické stylové hodinky pro každodenní nošení, sportovní hodinky na různé volnočasové aktivity a elegantní společenské pánské hodinky vhodné i na mimořádnou příležitost)?

Pánské hodinky s koženým řemínkem jako nestárnoucí klasika

pánske hodinky 2

Při výběru hodinek dbáme i na to, jaké mají funkce, ciferník, nebo řemínek

Pánské hodinky si vybíráme na základě různých kritérií, jako jsou např. funkce, ciferník, ale důležitý je i celkový design. Z hlediska estetického vzhledu a designu pánských hodinek je velmi podstatným prvkem řemínek, který může být vyroben v různých provedeních. K nejstarší klasice ověřené lety určitě patří kožené řemínky, které dobře odolávají vodě a jsou ideálním řešením i pro lidi s alergií na kovy. I když kožené řemínky nabízejí na výběr množství barevných variant, vždy dbejte o barevné sladění kožených prvků a doplňků outfitu, např. kožený opasek by měl ladit s barvou koženého řemínku na hodinkách.

Napsat komentář