Kouzelník – překvapení narozeninové party

Před nedávnem jsme se s kamarády rozhodli zorganizovat narozeninovou oslavu pro naši nejmladší kamarádku v partě. I když má už většina z nás přes 20 let, ona je v naší partě stále benjamín. Oslavovala právě tisíc týdnů, tedy krásných osmnáct let. Dosažení dospělosti jsme se i rozhodli připomenout tak, aby na to co nejdéle vzpomínala.

kouzelník

Vymyslet narozeninové překvapení dá někdy zabrat

Jak nejlépe vymyslet program

Při vymýšlení programu jsme se dostávali k různým nápadům. Některé byly vtipné, jiné přitažené za vlasy a dokonce i až život ohrožující. Dlouho to vypadalo na striptéra, který měl být poslán na rodinnou oslavu. Ovšem z tohoto plánu nakonec sešlo, protože bychom neviděli její výraz a navíc by mohlo dojít k možnému nepochopení ze strany její rodiny. Takže jak již bylo zmíněno, ze striptéra sešlo a nakonec jsme se rozhodli oslavit to v našem oblíbeném podniku, kde už jsme mohli všichni legálně popíjet.

Místo striptéra kouzelník

Z velkého množství nápadů, tipů a návrhů jsme se nakonec rozhodli pro jedno, které zaujalo všechny. Nevím už přesně, koho to napadlo, ale najednou zaznělo: „A co kdyby jako překvapení na party přišel kouzelník?“ Nejdříve se nám to sice zdálo velmi směšné, ale postupem času jsme se na magickou show začali těšit.

kouzelník

Kouzelník porazil všechny předchozí nápady

Velká narozeninová party

Kamarádku jsme tedy pozvali den po její rodinné oslavě na pivo, jakoby se nic nedělo. Ona pro nás chtěla dělat oslavu, ale přesvědčili jsme jí, že lepší to bude až následující víkend. Všichni jsme tedy dorazili do našeho podniku, kde jsme měli rezervovaný salónek. Nejdřív jsme všichni klasicky popřáli a potom se rozjela mega party. Všichni jsme s kamarádkou připíjeli a oslavovali a s napětím očekávali kdy se jako zlatý hřeb programu objeví kouzelník.

kouzelník

Party se vydařila podle představ

S výsledkem jsme byli nakonec nadmíru spokojeni, protože jsme se všichni úžasně zabavili. Oslavenkyně sice ze začátku nechápala, o co jde, ale nakonec pochopila a show, kterou kouzelník předvedlsi si užila také. Party se tedy nakonec skvěle podařila a určitě na ní budeme všichni dlouho vzpomínat a hlavně oslavenkyně – vždyť to byla poslední oslava, kterou oslavovala jako dítě.

Napsat komentář