Gelové nehty na svatbu

Ne každá žena se může pyšnit vlastními krásnými pevnými a dlouhými nehty. Touto doménou v dnešní době „disponuje“ malá část žen. A právě pro zbytek žen, které chtějí mít ruce upravené každý den a chtějí se svými nehty pyšnit, šikovní lidé vymysleli gelové nehty. Ve svatební den chce každá nevěsta vypadat co nejlépe a to i v případě svých nehtů. Proto jsou pro ty, jejichž nehty nevypadají příliš k světu, vhodnou volbou gelové nehty.

gelové nehty

Nevěsta by neměla zapomenout ani na své nehty

Kdy je ten správný čas zajít na manikúru?

Gelové nehty na svatbu byste si měly nechat udělat minimální 10 dní před samotnou svatbou. To vám zabezpečí dostatek času na to, abyste si na gelové nehty zvykly. Zároveň se však nedoporučuje nechat si nehty udělat příliš dopředu, protože by se mohlo stát, že vám nehty začnou odrůstat a budete si je muset nechat opravit nebo doplnit. To jsou další náklady k již tak nákladné události, jakou svatba bezpochyby je. Pokud se rozhodnete, že si nehty necháte ozdobit nějakými drobnými dekoracemi, jakými jsou například kamínky, kytičky nebo jiné aplikace, měli byste si nehty nechat dodělat maximálně 2 dny před svatbou, aby se nestalo, že vám dekorace z nehtů opadají.

Gelové nehty – typy a barvy

Co se typů týče, gelové nehty si můžete vybrat v mnohých provedeních. Posledním trendem jsou nehty špičaté, které však na svatbě působí příliš extravagantně. Na svatební účely byste měly zvolit spíše nehty okrouhlé nebo oválné. Tento typ nehtů vám opticky zúží nehtové políčko a navíc působí elegantně. Pokud se rozhodnete pro nehty hranaté, je vhodné takové nehty doplnit francouzskou manikúrou, protože samotné hranaté nehty rovněž nepůsobí příliš elegantně. Co se barev týče, ženy volí spíše světlé odstíny bílou počínaje a béžovou konče. Pokud se vám však takové barvy nelíbí, nemusíte se bát zvolit barvy jiné. V dnešní době se začíná rozmáhat trend například s modrými nebo růžovými gelovými nehty.

gelové nehty

Oblíbenými typem jsou gelové nehty

Při zdobení se nemusíte nikterak omezovat, nehty by však měly ladit k vašim šatům. Velmi pěkně vypadají například bílé ornamenty na béžových nehtech, jemné růžové květinky na bílých nehtech a podobně. Pokud je však vhodně zvolená jemná červené nebo fialová, troška extravagance neuškodí žádné ženě. Tyto ozdoby se na nehty nanášejí před aplikací poslední vrstvy gelových nehtů. Pokud jste se však rozhodly pro 3D zdobení kamínky nebo květinkami, dají se tyto aplikace dodělat i po krátké době nošení.

Napsat komentář