Doprava, která splní všechny svatební sny

Ke svatebním přípravám kromě výběru šatů, prstenů, prostor, výzdoby, pohoštění nebo hudby patří bezpochyby i výběr vhodného dopravního prostředku. Doprava na svatbu a během svatby je velice důležitou součástí a výběr toho správného prostředku je mnohdy těžký úkol. U tohoto kroku je důležité, abyste se řídili hlavně tím, co chcete vy sami.

Romantická doprava na svatbu

doprava

Svatební kočár pro romantické duše

Pokud se řadíte k těm typům lidí, kteří mají rádi romantiku, a celý život si představujete, jak vás na svatbu poveze kočár tažený bílými koňmi, máte na výběr dvě možnosti a to kočár nebo fiakr.

Pokud však uvažujete nad některou z těchto dvou možností, měli byste do úvahy brát další pro a proti obou možností. Zatímco kočár je i zastřešený a tudíž se hodí i do chladnějších zimních měsíců, fiakr je beze střechy a tak se rozhodně nedoporučuje při svatbách na jaře nebo podzim, kdy hrozí déšť. No a zmoknout je to poslední, co byste ve váš velký den chtěli.

Další dobrou radou pro tento typ dopravy je, abyste si ji v případě výběru zarezervovali nebo objednali v dostatečném předstihu, protože poskytovatelů těchto služeb je méně a zájem o ni je veliký.

Luxusní limuzína nebo nádherný veterán?

Jestliže dáváte přednost klasické automobilové dopravě, na výběr máte rovněž několik možností. I v tomto případě může doprava na vaši svatbu vypadat luxusně a slavnostně, a to pokud si například objednáte krásnou bílou limuzínu jako z amerických filmů nebo jiné luxusní a elegantní automobily.

Pokud však nestojíte o luxus, můžete zvolit některý z klasických a nestárnoucích veteránů. Provézt se v takovém typu auta, kde na vás dýchá krása a historie, bývá neskutečný zážitek. Pokud si navíc zapózujete s takovým luxusním kouskem, může vám fotograf udělat opravdu nádherné fotky, kterými se můžete pyšnit celý život.

Netradiční způsoby dopravy

doprava

Jaká doprava na svatbu se zamlouvá vám?

Svatební doprava může mít doopravdy mnoho podob, z nichž mnoho může být pro většinu lidí netradičních jako například doprava horkovzdušným balonem, s nímž přistanete uprostřed zelené louky nebo doprava rychlou motorkou.

V dnešní době, v době mnoha možností a příležitostí, není nic z tohoto problém zařídit a zrealizovat. Nezapomínejte na to, že je to váš výjimečný den, který přijde jenom jednou za život, a proto se nebojte splnit si i ta nejtajnější přání, ať máte na co vzpomínat.

Napsat komentář