Clip-in vlasy – hezčí a bohatší účes

clip-in vlasy-2

Clip-in vlasy vám prodlouží vaše vlasy a dodají objem

Ženy chtějí být krásné a přitažlivé (alespoň tedy většina žen určitě), a tak si na svém vzhledu dávají opravdu záležet a dělají vše proto, aby vypadaly co nejlépe v každém směru, ať už jde o dokonalou postavu, pleť, oblečení a samozřejmě vlasy nevyjímaje, které jak se říká, jsou korunou krásy každé ženy.
Jsou však i určité věci, které bohužel nedokážeme velmi ovlivnit, jako například barva a typ pleti či hustota a růst vlasů. Existují však způsoby a metody jako některé nedostatky alespoň trochu zmírnit, případně vylepšit, a právě clip-in vlasy rozhodně do této kategorie patří a pro ženy s jemnými a řídkými vlasy jsou neocenitelnou pomůckou jak ze svých vlasů nenáročným způsobem vyčarovat opravdovou korunu krásy.

Clip-in vlasy – ideální pro každou příležitost

Clip-in vlasy vás prostě nikdy nezklamou, protože je můžete využívat jako na běžné každodenní nošení, tak i na mimořádné příležitosti jako je například ples, návštěva opery či dokonce vlastní svatba.
Clip-in vlasy vaše vlasy nejen zahustí, ale i prodlouží do požadované délky, a tak vám umožní vytvořit opravdu bohatý slavnostnější společenský účes (např. různé drdoly a vyčesat do boku), což by při krátkých vlasech bylo asi víceméně nemožné. Při správném nasazení clip-in vlasů a použití kvalitních přírodních vlasových pramenů REMY nebude vůbec rozpoznatelné, že jste nějaké
clip-in vlasy použili.

clip-in vlasy-3

Aplikaci clip-in vlasů zvládnete snadno s pomocí návodu

 Hezčí účes už za pár minut

Způsob, jakým se clip-in vlasy napájejí k vašim vlastním vlasům, je velmi nenáročný a zvládnete ho klidně i doma.
Stačí jen dodržet základní postup a ve správném pořadí podle šířky vlasových pásů připínat clip-in vlasy pomocí sponek – upevněných clipů k mírně natupírovaným vlasům těsně ke kořínkům (začíná se vždy od spodní části hlavy směrem nahoru – přesné postupy krok za krokem i s vyobrazením najdete na internetu). Tímto způsobem dokážete pomocí clip-in pramenů ze svých vlasů vytvořit hezčí a bohatší účes už doslova za pár minut.

Napsat komentář